KİŞİSEL FARKINDALIKTAN LİDERLİĞE

Konumuz insan psikolojisi olduğu için programlarımız sadece işe değil, hayatın her alanında faydalanabileceğiniz bilgiler içeriyor. Kurumsal eğitim programlarımız modüler olup kurumunuzun ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre tasarlanabilmektedir. 

KİŞİSEL GELİŞİM MODÜLÜ

Yaşarken fARKINDA OLMADIKLARIMIZ

Bu programda hem kendinize hem de hayatınıza farklı bir gözle bakma fırsatı bulacaksınız. Programdaki temel amacımız sizlere  günlük yaşamımızı etkileyen psikolojik dinamikler hakkında farkındalık kazandırmak ve bu dinamiklerin nasıl kontrol altına alabileceğimizi göstermek.

YÖNETİCİ GELİŞİM MODÜLÜ

Çalışırken fARKINDA OLMADIKLARIMIZ

İkinci modülde hem iş hem de özel hayatınızda benimseyebileceğiniz bir yaşam felsefesiyle tanışacak, daha mutlu ve daha verimli bir çalışma ortamı oluşturmak için neler yapabileceğinizi göreceksiniz. 

blank

LİDER GELİŞİM MODÜLÜ

LİDERLİĞİN PİRAMİDİ

Bu programda “Nasıl lider olunur?”, “Liderin özellikleri nedir?”, “Etkin liderlik nasıl yapılır?” gibi soruların cevabını bulacak ve ego-durumları üzerine temellendirilmiş yeni bir liderlik modeliyle tanışacaksınız. 

WEBINAR & ETKİNLİKLERDE İŞ'İN PSİKLOJİSİ

 Süresi bir saatle üç saat arasında değişen webinarlarımız hem kendinize bakma fırsatı veriyor, hem de iş hayatında gündeme gelen ama hiç farkında olmadığımız psikolojik dinamikler hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. 

blank

Kurumsal Eğitim Formu

Güncel Haberler & DUYURULAR

Yfo Danışmanlık’tan e-bülten almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz.