Webinar & Konferans

Süresi bir saatle iki buçuk saat arasında değişen webinar/konferanslarımızla sizi “iş’in psikolojisi” hakkında bilgilendiriyoruz.

Neden biz?

İş hayatında ortaya çıkan aksaklıklar çoğu zaman ne finansmanla ilgilidir, ne operasyonla, ne de vizyon & misyonla. Şirketlerde ortaya çıkan sorunların kaynağında genellikle insan psikolojisi yatmaktadır. Şirketler çoğu zaman bu insan sorunlarını yeni işe alımlarla, operasyonda değişiklikler yaparak ya da hedeflerini gözden geçirerek çözmeye çalışır. Oysa, bu tür müdahaleler hastalığın nedenini ortadan kaldırmaktan çok sadece belirtileri tedavi etmeye yönelik önlemlerdir. Biz kişileri sahip oldukları ama çeşitli nedenlerle sahiplenmedikleri potansiyellerini yeniden sahiplenmeleri için motive ediyor böylece şirketin ve ekiplerin performansını artırıyoruz.  

Webinar/Konferans Başlıkları

1-1.5 sAAT

Hangi Ben?: İçimizdeki Farklı Yanlar

Bu konferansta “insan” üzerinde duracak ve önce kendimize bakacağız. İçimizdeki farklı yanları tanıyacak ve bu farklı yanların ne zaman, nasıl ortaya çıktığını ve nasıl davrandığını göreceğiz. İnsan davranışına farklı bir gözle bakacağınız bu çalışmada hem kendinizi hem de diğer insanları anlamakta kullanabileceğiniz çok basit ama çok etkili bir model öğreneceksiniz.

blank
1-1.5 SAAT

İş'in Psikolojisi

Bu konferansta iş hayatımızda daha mutlu ve daha verimli çalışmamızı engelleyen psikolojik dinamikler üzerinde duracak ve bu sorunların nasıl aşılabileceği hakkında öneriler getireceğiz.

blank
1-1.5 SAAT

Çalışma Stilleri

Bu konferansta liderliğe uzanan kariyer yolculuğunu Transaksiyonel Analiz'in ego-durumları çerçevesinde inceliyoruz. Dört katmandan oluşan liderlik piramit modelimizin

blank
2.5 sAAT

Uyum Yapabilme Üzerine

Bu konferansta karşımıza çıkan zorluklarla nasıl daha iyi baş edebileceğimiz ve gündeme gelen zor koşullara nasıl uyum yapabileceğimiz konusunu ego-durumları açısından ele alarak inceleyeceğiz.

Eğitim Gelişim Programları

Uzun soluklu eğitim programlarımızla Transaksiyonel Analiz’i şirket kültürünüzün bir parçası haline getirebilirsiniz. Tüm çalışanlar ortak bir dil kullanarak iletişimlerini güçlendirecekler. 

blank

Bize Ulaşın

Yönetici ve çalışanları iş hayatına “bulaşan” psikolojik dinamikler hakkında bilgilendiren ve bu bulaşmanın nasıl ortadan kaldırılabileceğini gösteren hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için