HEDEFİNİZE YÖNELİK İÇERİKLER

Süresi bir saatle iki buçuk saat arasında değişen webinar/konferanslarımızla sizi “iş’in psikolojisi” hakkında bilgilendiriyoruz.

Çalışanlarınızı süreleri bir saatle üç saat arasında değişen webinarlarımız hem kendinize bakma fırsatı veriyor, hem de iş hayatında gündeme gelen ama hiç farkında olmadığımız psikolojik dinamikler hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Webinarlarımız aynı zamanda sunduğumuz eğitimler ve danışmanlığımız hakkında bir fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor.  

 

1. PERFORMANS

Konu ne olursa olsun performansımıza en büyük engel olan psikolojik faktörlerin farkına varın.   

blank

2. GERİ BİLDİRİM

İnsan davranışını açıklayan modellerle ilişkilerinizde farklı bir bakış açısına  getirin. 

blank

3 . ÇEVİK YÖNETİM

İnsan davranışına yön veren dinamiklerin farkına vararak agile dönüşümlerde daha iyi çıktılar üretin. 

WEBINAR #1
Hangi BEN?: İÇİMİZDEKİ FARKLI YANLAR

Bu çalışmada insan üzerinde duracak ve önce kendimize bakacağız. İçimizdeki farklı yanları tanıyacak ve bu farklı yanların ne zaman, nasıl ortaya çıktığını ve nasıl davrandığını göreceğiz. İnsan davranışına farklı bir gözle bakacağınız bu çalışmada hem kendinizi hem de diğer insanları anlamakta kullanabileceğiniz çok basit ama çok etkili bir model öğreneceksiniz.

blank
blank

Süresi ihtiyacınıza göre ayarlanabilir

blank

Anket uygulaması

WEBINAR #2
İŞ'İN PSİKOLOJİSİ

Bu webinarda içimizdeki farklı yanların iş hayatında ne zaman, nasıl ortaya çıktığını ve nasıl davrandığını göreceğiz. Özellikle iletişim üzerinde duracak, eleştiri, ve takdir gibi önemli konuların altında yatan psikolojik dinamikleri inceleyeceğiz. Webinarda son olarak, daha mutlu ve daha verimli bir çalıma hayatı için neler yapabilceğimizi göreceğiz.

blank
blank

Webinar süresi
1.5 saat

blank

Webinar #1 ile birleştirilebilir

WEBINAR #3
ÇALIŞMA STİLLERİ

Bu webinarda çocukken anne-babamız tarafından onaylanmak için benimsediğimiz, hem özel hem iş hayatındaki davranışlarımıza yön verdiği için Transaksyionel Analiz’de sürücü/çalışma stili olarak adlandırılmış beş farklı davranış biçiminin psikolojimizi ve ilişkilerimizi nasıl etkilediğine bakacağız.

blank
blank

Webinar süresi
3 saat

blank

Anket uygulaması

DİĞER BAŞLIKLAR
blank
arrow

İş'te Y Kuşağı

Bu webinarda eski ve yeni kuşaklar arasında ortaya çıkan sorunları ele alacak ve bu sorunların nasıl çözülebileceğine dair öneriler getireceğiz. Aslında sorunların kaynağında kuşakların değil, değişime ve güncellenmeye gösterdiğimiz direncin olduğunu tartışacağız.

blank

Karpman Drama Üçgeni

Bu webinarda her an içinde olduğumuz Kurban, Suçlayıcı ve Kurtarıcı rollerine bakacak, bu üç rolün değişmesiyle meydana gelen dramanın hem özel hem de iş hayatımızı nasıl etkilediğini göreceğiz. Webinarın sonunda üçgenden çıkma yönünde ne adımlar atabileceğinizi göstereceğiz. 

blank

Yaşam Üzerine

Bu webinarda kameramızı geri çekerek, genel olarak hayata bakacak ve kişisel değişim yönünde ne adımlar atabileceğimizi Transaksiyonel Analiz çerçevesinde tartışacağız.

EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMLARIMIZ

Kurumsal eğitim programlarımız modüler olup kurumunuzun ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre tasarlanabiliyor. Konumuz insan psikolojisi olduğu için programlarımız sadece işe değil, hayatın her alanında faydalanabileceğiniz bilgiler içeriyor. 

blank

WEBINAR/ KEYNOTE KONUŞMACI FORMU 

Güncel Haberler & DUYURULAR

Yfo Danışmanlık’tan e-bülten almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz.