YFO Danışmanlık

2012’den beri kişileri ve kurumları iş hayatına “bulaşan” psikolojik dinamikler hakkında bilgilendiriyor ve bu bulaşmanın nasıl ortadan kaldırılabileceği hakkında yollar ve öneriler getiriyoruz.

Ekibimiz

Azmi Varan

Kurucu

Psikoloji Lisans eğitimini İngiltere’de, University of Hull’da yaptıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji dalında Master ve Doktora eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda ve yarı zamanlı olarak Maryland Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Akademisyenliğin yanı sıra uzun yıllar psikoterapistlik yaptı. Azmi Varan, yöneticilere eğitim ve danışmanlık vermektedir.

Leyla Varan Sartore

Eğitmen & Danışman

Londra’da City University’de psikoloji dalında lisans eğitimini tamamladı. Ardından London School of Economics’de Örgütsel Davranış dalında yüksek lisans eğitimi yaptı. Londra’da yarı zamanlı olarak Thomson Dunn danışmanlık şirketinde çalıştıktan sonra finansal teknoloji sektöründe İnsan Kaynakları ve Pazarlama alanlarında 4 yıl boyunca görev aldı. Şirketlere ve bireylere Transaksiyonel Analiz temelli eğitim ve danışmanlık vermekte.

blank

Ayca Keçeli

Eğitim Koordinatörü

Psikoloji Lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamlayan Ayca Keçeli YFO Danışmanlık’ta Eğitim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Referanslarımız

blank

Bize Ulaşın

Yönetici ve çalışanları iş hayatına “bulaşan” psikolojik dinamikler hakkında bilgilendiren ve bu bulaşmanın nasıl ortadan kaldırılabileceğini gösteren hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için